
Мексика GT-T-124-MX Каструля GUSTO 24 см, 5,7 л
- В наявності
- Код: 61-121390
1 241 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості: Не містить шкідливих домішок та речовин. Призначення: Приготування гарячих страв/зберігання готових страв. Ручка: Так. Матеріал виготовлення: Сталь із емальованим покриттям. Призначення: Приготовление горячих блюд/хранение готовых блюд. Форма: Кругла. Виробник: Gusto. Країна походження: Туреччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Каструля. Об `єм: 5.7 л. Колір: Різнокольоровий. Висота: 17.3 см. Діаметр: 24 см. Можливість миття в посудомийній машині: Так. Розміри: 24*17.3 см. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Сталь із емальованим покриттям. Підходить: Для приготування на індукційних, газових, електронних, галогенних та склокерамічних плитах. Отвір для випуску пари: Ні. Матеріал ручок: Сталь із емальованим покриттям. Товщина стін: 1.2 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17.3 см м |
| Висота, мм | 17.3 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 24 см |
| Колір | Різнокольоровий |
| Країна походження | Туреччина |
| Матеріал виготовлення | Сталь із емальованим покриттям |
| Матеріал кришки | Сталь із емальованим покриттям |
| Матеріал ручок | Сталь із емальованим покриттям |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 5.7 л |
| Особливості | Не містить шкідливих домішок та речовин |
| Отвір для випуску пари | Немає |
| Призначення | Приготування гарячих страв/збереження готових страв |
| Підходить | Для приготування на індукційних, газових, електронних, галогенних та склокерамічних плитах |
| Розміри | 24*17.3 см |
| Ручка | Да |
| Толщина стен | 1.2 мм |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 1 241 ₴

