
Культиватор червоний (ПОВІТРЯ) - 1050 NEW(колеса 10", 6кс) (FORTE)
- В наявності
- Код: 61-113384
29 337 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6906511133845. Особливості: Панель на кермі, Повітряний фільтр нового типу, Ящик для інструментів на кермі. Потужність: 6.5 к.с.. Тип двигуна: Четырехтактный. Охолодження: Повітряне. Тип старту: Ручний. Вага: 140 кг. Тип двигуна: Чотирьохтактний. Тип живлення: Дизель. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Інструмент: Культиватор. Тип культиватора: Вертикальний. тип приводу: Редукторний. Кількість передач вперед: 2. Кількість передач назад: 1. Ширина колії коліс: 4.00-10. Ширина культивації: 1050 мм. Глибина культивації: 300 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 140 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Культиватор |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 300 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість передач вперед | 2 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Особливості | Панель на кермі, Повітряний фільтр нового типу, Ящик для інструментів на кермі |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 6.5 к.с. л. с. |
| Тип двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип живлення | Дизель |
| Тип культиватора | Вертикальний |
| Тип старту | Ручний |
| Ширина колії коліс | 4.00-10 |
| Ширина культивації | 1050 мм |
| Штрих код | 6906511133845 |
| Тип привода | Редукторний |
- Ціна: 29 337 ₴

