
Плед класичний 200х220см "Айворі" WFB-4400IV (WERK)
- В наявності
- Код: 61-125057
1 025 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Werk. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 220 см. Матеріал: Поліестер. Колір: Айворі. густина: 240 г/м².
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Довжина | 220 см |
| Колір | Айворі |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Плед |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 220 см |
| Ширина, мм | 200 см |
| густина | 240 г/м2 |
- Ціна: 1 025 ₴

