
Праска, керамічна підошва - EI9505C, 2500 Вт (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-128670
1 679 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: - Праска. Напруга: 220-240 В. Потужність: 2500 Вт. Вага: 1.38 кг. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 роки. Тип: Праска. Довжина кабеля: 2.5 м. Колір: Блакитний. Частота: 50/60 Гц. Розмір упаковки: 325х135х160 мм. Тип підошви: Керамічна. Об'єм резервуару для води: 400 мл. • Розмір з підставкою: - Гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Праска |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 роки |
| Довжина кабеля | 2.5 м |
| Комплектація | - Праска |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220-240 В В |
| Об'єм резервуару для води | 400 мл |
| Потужність | 2500 Вт л. с. |
| Розмір упаковки | 325х135х160 мм |
| Тип підошви | Керамічна |
| Частота | 50/60 Гц |
| • Розмір з підставкою | - Гарантійний талон |
- Ціна: 1 679 ₴

