
Вентилятор підлоговий (18 дюймів, 3 швидкості,1,25м, 3 лопасті) 3 в 1 - GFS-4531 (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-131124
1 259 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Кількість швидкостей: 3. Потужність: 50 Вт. Вага: 4.5 кг. Тип: Підлоговий. Колір: Белий. Діаметр: 460 мм. габаритні розміри: 620х170х500 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 460 мм |
| Колір | Белий |
| Потужність | 50 Вт л. с. |
| Тип | Підлоговий |
| габаритні розміри | 620х170х500 мм |
- Ціна: 1 259 ₴

