
Саундбар GR-52WL (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-128339
1 384 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Напруга: 5В/1А. Підсвічування: LED. Потужність: 3 Вт х2. Вага: 730 г. Виробник: Grunhelm. Матеріал: ABS+метал. Довжина кабеля: 1300 мм. Колір: Чорний. Частота: 150Гц-20кГц. Розмір: 400х68х70 мм. Інтерфейс підключення: USB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вид товару | Саундбар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Вага | 730 г кг |
| Довжина кабеля | 1300 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS+метал |
| Напруга | 5В/1А В |
| Потужність | 3 Вт х2 л. с. |
| Підсвітка | LED |
| Розмір | 400х68х70 мм |
| Частота | 150Гц-20кГц |
- Ціна: 1 384 ₴

