
Термопот GTP450SB (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-129928
2 259 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Комплектація: Термопот. Штрих код: 6990001299289. Потужність: 750 Вт. Вага: 2.41 кг. Матеріал корпуса: Пластик/метал. Захист від перегріву: Так. Нагрівальний елемент: Диск. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Термопот. Довжина кабеля: 0.75 м. Об `єм: 4.5 л. Колір: Нержавіюча сталь/чорний. Напруга мережі: 220В / 50 Гц. Світловий індикатор: Так. Індикатор рівня води: Так. Вага з упаковкою: 2.61 кг. Габаритний розмір упаковки: 260х260х422 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | Да |
| Вага | 2.41 кг кг |
| Вага з упаковкою | 2.61 кг |
| Габаритний розмір упаковки | 260х260х422 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 0.75 м |
| Захист від перегрівання | Да |
| Колір | Нержавіюча сталь/чорний |
| Комплектація | Термопот |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик/метал |
| Нагрівальний елемент | Диск |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Об `єм | 4.5 л |
| Потужність | 750 Вт л. с. |
| Світловий індикатор | Да |
| Тип | Термопот |
| Штрих код | 6990001299289 |
- Ціна: 2 259 ₴

