
Піч електрична - GN352ARC (чорний) 35л, 1800 Вт (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-123585
4 199 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: -Піч -Литва -Ґрати -Вертел -Інструкція. Штрих код: 6902022035021. Тип управління: Механічне. Напруга: 220 В / 50 Гц. Потужність: 1800 Вт. Колір корпусу: Чорний. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 2 роки. Країна виробник: Китай. Конвекція: Так. Об'єм камери: 35 л. Габарити печі: 515 х 322 х 397 мм. Розмір листа: 380х260х20 мм. Вертел: Так.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Конвекція | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертел | Да |
| Габарити печі | 515 х 322 х 397 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Комплектація | -Піч -Литва -Ґрати -Вертел -Інструкція |
| Напруга | 220 В / 50 Гц В |
| Об'єм камери | 35 л |
| Потужність | 1800 Вт л. с. |
| Розмір листа | 380х260х20 мм |
| Штрих код | 6902022035021 |
- Ціна: 4 199 ₴

