
Міксер - GRM662W, 250-500 Вт (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-111226
1 869 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: Міксер Насадки для тесту (2 шт), Віночки для збивання (2шт) Чаша. Штрих код: 6902020006632. Кількість швидкостей: 5. Потужність: 500 Вт. Вага: 1.91 кг. Кількість швидкостей: 5. Матеріал корпуса: ABC пластик+нерж. сталь. Насадки: Для тіста(2 шт), Віночки для збивання(2шт). Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Ручний. Габарити: 325х240х212 мм. Колір: Білий+Нержавіюча сталь. Довжина мережевого шнура: 1.1 м. Кнопка від'єднання насадок: Так. Турборіжим: Так.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Тип міксера | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.91 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 325х240х212 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір | Білий+Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Міксер Насадки для тесту (2 шт), Віночки для збивання (2шт) Чаша |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | ABC пластик +нерж. сталь |
| Насадки | Для тіста(2 шт), Віночки для збивання(2шт) |
| Потужність | 500 Вт л. с. |
| Тип | Ручний |
| Турборіжим | Да |
| Штрих код | 6902020006632 |
- Ціна: 1 869 ₴

