
Мікрохвильова піч - 20MX730-B(чорна) 20л, 700 Вт, мех. (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-131176
2 599 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: Мікрохвильова піч. Тип управління: Механічне. Напруга: 220-240 В. Потужність: 700 Вт. Таймер: 35 хв. Звуковий сигнал: Так. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Звичайна. Об `єм: 20 л. Колір: Чорний. Частота: 50-60 Гц. Діаметр піддону: 25.5 см. рівнів потужності: 5. Розморожування: Так. • Розмір з підставкою: Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр піддону | 25.5 см |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Мікрохвильова піч |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220-240 В В |
| Об `єм | 20 л |
| Потужність | 700 Вт л. с. |
| Розморожування | Да |
| Таймер | 35 хв |
| Тип | Звичайна |
| Частота | 50-60 Гц |
| рівнів потужності | 5 |
| • Розмір з підставкою | Інструкція |
- Ціна: 2 599 ₴

