
Мікрохвильова піч - 20MX708-B (чорна) 20л, 700 Вт, мех. (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-110343
2 399 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Тип управління: Механічне. Потужність: 700 Вт. Колір корпусу: Чорний. Габарити: 446х323х245 мм. Об `єм: Так. Напруга мережі: 220-240 В. Частота струму, Гц: 50/60 Гц. Мікрохвильова частота: 2450 Гц. Таймер роботи: 30 хв. Діаметр поворотного столу: 245 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 446х323х245 мм |
| Діаметр поворотного столу | 245 мм |
| Мікрохвильова частота | 2450 Гц |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Об `єм | Да |
| Потужність | 700 Вт л. с. |
| Таймер роботи | 30 хв |
| Частота струму, Гц | 50/60 Гц |
- Ціна: 2 399 ₴

