
Мікрохвильова піч - 23MX523-B (чорна) (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-108122
3 299 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Штрих код: 6902020235230. Тип управління: Сенсорне. Потужність: 800 Вт. Вага: 13 кг. Таймер: 99 хв / 99 з. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 2 роки. Габарити: 485х375х293 мм. Об `єм: 23 л. Колір: Чорний. Країна виробник: Китай. Діаметр піддону: 27 см. рівнів потужності: 11. Розморожування: Так.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 485х375х293 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр піддону | 27 см |
| Колір | Чорний |
| Об `єм | 23 л |
| Потужність | 800 Вт л. с. |
| Розморожування | Да |
| Таймер | 99 хв / 99 з |
| Штрих код | 69020235230 |
| рівнів потужності | 11 |
- Ціна: 3 299 ₴

