
Мікрохвильова піч - 23MX-923-S (нерж) елект. (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-106813
3 599 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6902020239238. Тип управління: Електроне. Потужність: 800 Вт. Вага: 13 кг. Таймер: 95 хв. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Габарити: 485х410х293 мм. Об `єм: 23 л. Колір: Сріблястий. Діаметр піддону: 27 см. рівнів потужності: 5. Розморожування: Так.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 485х410х293 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр піддону | 27 см |
| Колір | Сріблястий |
| Країна походження | Китай |
| Об `єм | 23 л |
| Потужність | 800 Вт л. с. |
| Розморожування | Да |
| Таймер | 95 хв |
| Тип керування | Електроне |
| Штрих код | 6902020239238 |
| рівнів потужності | 5 |
- Ціна: 3 599 ₴

