
Кухонна машина GKM0021G, 1800 Вт, 6 швидкостей (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-118766
7 979 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Комплектація: М'ясорубка Блендер Насадки для замішування тіста Віночок для збивання Насадки Каббе, для ковбаси. Штрих код: 6902021000219. Кількість швидкостей: 6. Напруга: 220В. Потужність: 1800 Вт. Тип двигуна: АС. Вага: 6,5 кг. Матеріал корпуса: Пластик. Імпульсний режим: Так. Тип двигуна: АС. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Довжина кабеля: 1 м. Габарити: 556x306x346 мм. Країна виробник: Китай. Частота: 50/60 Гц. Об'єм чаші блендера: 1.5 л. Матеріал чаші: Нержавіюча сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Тип приладу | Блендер |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 556x306x346 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Комплектація | М'ясорубка Блендер Насадки для замішування тіста Віночок для збивання Насадки Каббе, для ковбаси |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Напруга | 220 В В |
| Об'єм чаші блендера | 1.5 л |
| Потужність | 1800 Вт л. с. |
| Тип двигуна | АС |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих код | 6902021000219 |
- Ціна: 7 979 ₴

