
Гриль контактний - G1817 (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-122394
6 869 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Комплектація: Гриль, Панелі. Штрих код: 6902022211904. Тип управління: Сенсорне. Напруга: 220В. Потужність: 1800 Вт. Вага: 6.50 кг. Матеріал корпуса: Нержавіюча сталь / Пластик. Додатково: Шарнірна система верхньої кришки, Регулювання висоти, 2 фіксованих положення відкриття, Пластикова ручка. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Частота: 50 Гц. Клас захисту: 1. Покриття: Антипригарне покриття. Габаритний розмір: 371 x 321 x 166 мм. Блокування кришки: Так.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кришки | Да |
| Габаритний розмір | 371 x 321 x 166 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Шарнірна система верхньої кришки, Регулювання висоти, 2 фіксованих положення відкриття, Пластикова ручка |
| Клас захисту | 1 |
| Комплектація | Гриль, Панелі |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь / Пластик |
| Напруга | 220 В В |
| Покриття | Антипригарне покриття |
| Потужність | 1800 Вт л. с. |
| Тип керування | Сенсорне |
| Частота | 50 Гц |
| Штрих код | 6902022211904 |
- Ціна: 6 869 ₴

