
Гриль контактний - G1622, 1600 Вт (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-116776
3 189 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: ГрильЗнімні панеліКнига рецептівІнструкція. Штрих код: 6902020162208. Тип управління: механічне. Напруга: 220В. Потужність: 1600 Вт. Вага: 3.35 кг. Матеріал корпуса: Нержавіюча сталь / Пластик. Додатково: Шарнірна система верхньої кришкиРегулювання висоти2 фіксованих положення відкриттяВертикальне зберігання. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 2 роки. Частота: 50 Гц. Клас захисту: 1. Покриття: Антипригарне покриття. Габаритний розмір: 380мм*144мм*310мм. Блокування кришки: Так.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 3.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кришки | Да |
| Габаритний розмір | 380 мм*144мм*310 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Додатково | Шарнірна система верхньої кришкиРегулювання висоти2 фіксованих положення відкриттяВертикальне зберігання |
| Клас захисту | 1 |
| Комплектація | ГрильЗнімні панеліКнига рецептівІнструкція |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь / Пластик |
| Напруга | 220 В В |
| Покриття | Антипригарне покриття |
| Потужність | 1600 Вт л. с. |
| Тип керування | Механічне |
| Частота | 50 Гц |
| Штрих код | 6902020162208 |
- Ціна: 3 189 ₴

