
Ваги торгові - GSC-301S (макс-300кг) NEW (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-126900
3 259 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Напруга: 220-240 В. Виробник: Grunhelm. Тип: Торгові підлогові. Габарити: 400х410х820 мм. Вага нетто: 8 кг. Вага брутто: 8.5 кг. Частота: 50 Гц. Ціна ділення: 100 г. Розмір платформи: 400х500 мм. Дисплей ціни товару: 5 символів. Дисплей загальної ціни: 6 символів. Відстань бездротового зв'язку: 15 м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 8.5 кг |
| Вага нетто | 8 кг |
| Відстань бездротового зв'язку | 15 м |
| Габарити | 400х410х820 мм |
| Дисплей загальної ціни | 6 символів |
| Дисплей ціни товару | 5 символів |
| Напруга | 220-240 В В |
| Розмір платформи | 400х500 мм |
| Тип | Торгові підлогові |
| Ціна ділення | 100 г |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 3 259 ₴

