
Блендерний набір - EBS-800SR, 800 Вт, 2 швидкості (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-80724
1 549 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: Блендер Grunhelm EBS-800SR; Мірний стакан з кришкою; Насадка віночок; Чаша подрібнюва.. Цвет изделия: Белый/Серый. Штрих код: 6902018008020. Вес в упаковке, кг: 1.3. Кількість швидкостей: 2. Потужність: 800 Вт. Тип двигуна:
Погружной. Вага: 1 кг. Длина кабеля, м: 1. Емкость мини-измельчителя: 300. Емкость стакана: 600. Подрібнювач: Так. Кількість швидкостей: 2. Матеріал ніжки блендера: Пластик. Потужність, Вт: 800. Страна-производитель товара: Китай. додаткові характеристики:
Профессиональный DC мотор
Турборежим. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Довжина кабеля: 1 м. Напруга мережі: 220 - 240 В. Частота струму: 50/60. Об'єм чаші блендера: 0.3 л. Віночок для збивання: Так.
Погружной. Вага: 1 кг. Длина кабеля, м: 1. Емкость мини-измельчителя: 300. Емкость стакана: 600. Подрібнювач: Так. Кількість швидкостей: 2. Матеріал ніжки блендера: Пластик. Потужність, Вт: 800. Страна-производитель товара: Китай. додаткові характеристики:
Профессиональный DC мотор
Турборежим. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Довжина кабеля: 1 м. Напруга мережі: 220 - 240 В. Частота струму: 50/60. Об'єм чаші блендера: 0.3 л. Віночок для збивання: Так.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 1.3 |
| Висота, мм | 235 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Довжина, мм | 120 |
| Місткість мініподрібнювача | 300 |
| Місткість склянки | 600 |
| Комплектація | Блендер Grunhelm EBS-800SR; Мірний стакан з кришкою; Насадка віночок; Чаша подрібнюва. |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал ніжки блендера | Пластик |
| Напруга мережі | 220 - 240 В |
| Об'єм чаші блендера | 0.3 л |
| Подрібнювач | Да |
| Потужність | 800 Вт л. с. |
| Потужність, Вт | 800 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип двигуна | <br/>Заглибний |
| Цвет изделия | Білий/Сірий |
| Частота струму | 50/60 Гц |
| Ширина, мм | 225 |
| Штрих код | 6902018008020 |
| додаткові характеристики | <br/>Професійний DC мотор<br/>Турборежим |
- Ціна: 1 549 ₴

