
Витяжка GVN 325 W похила скло, біла (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-118703
3 949 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Матеріал поверхні: Загартоване скло. Штрих код: . Продуктивність: 650 м3/год. Тип освітлення: 2х8 Вт LED. Тип управління: Кнопковий. Виробник: Grunhelm. Тип: Похила витяжка. Колір: Білий. Висота: 600 мм. Глибина: 350 мм. Жировий фільтр: Алюмінієвий касетний. Ширина вскмоктуючої насадки: 350 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 600 мм м |
| Висота, мм | 600 мм |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий касетний |
| Колір | Білий |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Продуктивність | 650 м3/год |
| Тип | Похила витяжка |
| Тип освітлення | 2х8 Вт LED |
| Тип керування | Кнопковий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 350 мм |
| Ширина, мм | 350 мм |
- Ціна: 3 949 ₴

