
Варильна поверхня GPG 6325 IF газ нерж.сталь чавун (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-103800
7 399 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Кількість конфорок: 4. Матеріал поверхні: Нержавіюча сталь. Штрих код: 6902020201228. Виробник: Grunhelm. Тип: Варильна поверхня. Колір: Нержавіюча сталь. Висота: 90 мм. Глибина: 500 мм. Тип варильної поверхні: Газова. Тип грат: Чавун. Потужність конфорок: 1 x 2.85 кВ; 2 x 1.75 кВ; 1 x 1.0 кВ.. Автоматичний розпалювання поверхні: Так. Газ контроль: Так. Ширина вскмоктуючої насадки: 600 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний розпалювання поверхні | Да |
| Висота, мм | 90 мм |
| Газ контроль | Да |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Потужність конфорок | 1 x 2.85 кВ; 2 x 1.75 кВ; 1 x 1.0 кВ |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип грат | Чавун |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 600 мм |
| Ширина, мм | 600 мм |
| Штрих код | 6902020201228 |
- Ціна: 7 399 ₴

