
Варильна поверхня GPG 3211 BF газ скло 4 к. газконт. (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-103400
6 499 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кількість конфорок: 4. Матеріал поверхні: Загартоване скло. Штрих код: 6902019732115. Тип управління: Поворотні перемикачі. Кількість програм: 0. Виробник: Grunhelm. Тип: Варильна поверхня. Колір: Чорний. Висота: 90 мм. Глибина: 520 мм. Тип варильної поверхні: Газова. Тип грат: Чавун. Потужність конфорок: 2х1,45 кВт, 1х 2,25 кВт, 1х 0,9 кВт. Газ контроль: Так. Електронне запалювання поверхні: Так. Ширина вскмоктуючої насадки: 600 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 90 мм |
| Газ контроль | Да |
| Електронне запалювання поверхні | Да |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість програм | 0 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Потужність конфорок | 2х1,45 кВт, 1х 2,25 кВт, 1х 0,9 кВт |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип грат | Чавун |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 600 мм |
| Ширина, мм | 600 мм |
| Штрих код | 6902019732115 |
- Ціна: 6 499 ₴

