
Теплова гармата електрична - PTC5000R (5кВт, 380В) (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-128181
4 616 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Штрих код: . Продуктивність: 541 м3/г. Потужність: 5000 Вт. Вага: 4.6 кг. Термостат: Так. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Електричний. Габарити: 300х290 х350 мм. Кількість фаз: 1. Джерело живлення: Мережа. Напруга мережі: 380 В. Спосіб нагрівання: Прямий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 300х290х350 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга мережі | 380 В |
| Потужність | 5000 Вт л. с. |
| Продуктивність | 541 м3/г |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
- Ціна: 4 616 ₴

