
Квадроцикл акумуляторний FORTE ATV800NE зелений
- В наявності
- Код: 61-119398
22 266 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: • Квадроцикл• Зарядний пристрій• Інструкція. Потужність: 800 Вт. Тип двигуна: Электрический. Вага: 52 кг. Акумулятор: 36В/12Аг. Тип двигуна: Електричний. Тип живлення: Акумулятор. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Довжина: 1190 мм. Колір: Червоний. Висота: 810 мм. Рама: Трубчастий каркас. максимальна швидкість: 25 км/год. Максимальна вантажопідйомність: 65 кг. Передні гальма: дискові. Задні гальма: дискові. Передня підвіска: незалежна важільна з амортизатором. Задня підвіска: залежна, пружинний амортизатор. Передні шини: 4.10-6. Задні шини: 13x5.00-6.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Тип | Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 810 мм |
| Довжина | 1190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 36В/12Аг |
| Висота, мм | 810 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 1190 мм |
| Задня підвіска | залежна, пружинний амортизатор |
| Заднє гальмо | дискові |
| Задні шини | 13x5.00-6 |
| Колір | Червоний |
| Комплектація | • Квадроцикл• Зарядний пристрій• Інструкція |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна вантажність | 65 кг |
| Передня підвіска | незалежна важільна з амортизатором |
| Переднє гальмо | дискові |
| Передні шини | 4.10-6 |
| Потужність | 800 Вт л. с. |
| Рама | Трубчастий каркас |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Ширина, мм | 690 мм |
- Ціна: 22 266 ₴

