
Шліфмашина кутова - КШМ 72-125 (710Вт, 125мм) (СТАЛЬ)
- В наявності
- Код: 61-107853
1 136 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: Додатковий комплект вугільних щітокШвидкосімейний захисний кожухЗатискний ключБічна ручка. Штрих код: 6922021078537. Напруга: 220-230 В. Потужність: 710 Вт. Вага: 2.1 кг. Тип живлення: Мережа. Додатково: Броньований роторЯкісна фіксація статора обмотки. Виробник: Сталь. Гарантія: 3 роки. Кількість оборотів: 12 000 об/хв. Діаметр диска: 125 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Додатково | Броньований роторЯкісна фіксація статора обмотки |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | Додатковий комплект вугільних щітокШвидкосімейний захисний кожухЗатискний ключБічна ручка |
| Кількість оборотів | 12 000 об/хв об / хв |
| Напруга | 220-230 В В |
| Потужність | 710 Вт л. с. |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6922021078537 |
- Ціна: 1 136 ₴

