
Шліфмашина кутова - AG 16-180 (1600Вт, 180мм) (FORTE)
- В наявності
- Код: 61-87485
2 717 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6902019161809. Напруга: 220 / 230 В. Потужність: 1600 Вт. Вага: 3.65 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Кількість оборотів: 8500 об/хв. Діаметр диска: 180 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 3.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 8500 об/хв об / хв |
| Напруга | 220 / 230 В В |
| Потужність | 1600 Вт л. с. |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902019161809 |
- Ціна: 2 717 ₴

