
Шліфмашина кутова - AG 9-125 (900Вт, 125мм) (FORTE)
- В наявності
- Код: 61-87475
1 605 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: шліфувальна машина Forte АG 9-125;захисний кожух;бічна ручка;ключ для фіксації диска;посібник з експлуатації;картонна упаковка.. Штрих код: 6902019091250. Напруга: 220 В. Підсвічування: Ні. Потужність: 900 Вт. Вага: 2 кг. Тип живлення: Мережа. Додатково: металевий корпус редуктора. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 12000 об/хв. Діаметр диска: 125 мм. Блокування кнопки увімкнення: Так.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | металевий корпус редуктора |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | шліфувальна машина Forte АG 9-125;захисний кожух;бічна ручка;ключ для фіксації диска;посібник з експлуатації;картонна упаковка. |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 12000 об/хв об / хв |
| Напруга | 220 В В |
| Потужність | 900 Вт л. с. |
| Підсвітка | Немає |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902019091250 |
- Ціна: 1 605 ₴

