
Багатофункціональний інструмент з набором - MG 17218 (FORTE)
- В наявності
- Код: 61-44564
1 997 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: Багатофункціональний інструментНабір насадок (218 шт.). Штрих код: 6902014172183. Потужність: 170 Вт. Вага: 2.25 кг. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Кількість оборотів: 10000 - 32000 об/хв. Діаметр патрона: 2.0 – 3.2 мм. Напруга мережі: 220В. Регулювання швидкості: Так. Кількість насадок: 218.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.25 кг кг |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Діаметр патрона | 2.0 – 3.2 мм |
| Комплектація | Багатофункціональний інструментНабір насадок (218 шт.) |
| Країна походження | Китай |
| Кількість насадок | 218 |
| Кількість оборотів | 10000 - 32000 об/хв об / хв |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 170 Вт л. с. |
| Регулювання швидкості | Да |
| Штрих код | 6902014172183 |
- Ціна: 1 997 ₴

