
Зварювальний Напівавтомат інверторний - MIG/MAG-305 2в1 (KAISER)
- В наявності
- Код: 61-69569
11 178 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6915588133054. Вага: 13 кг. Виробник: Kaiser. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Клас інструменту: Побутовий. Кількість фаз: 1. робоча напруга: 220В. тип обладнання: Напівавтомат. Тип зварювання: Зварювальні напівавтомати (Mig-Mag). Струм зварювання: Постійний. Максимальний струм: 305A. мін. діаметр електродів: 1.6 мм. Макс. діаметр електродів: 5 мм. мін. діаметр дроту: 0.6 мм. Макс. діаметр дроту: 1 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Макс. діаметр дроту | 1 мм |
| Макс. діаметр електродів | 5 мм |
| Максимальний струм | 305A |
| Струм зварювання | Постійний |
| Тип зварювання | Зварювальні напівавтомати (Mig-Mag) |
| Штрих код | 6915588133054 |
| мін. діаметр дроту | 0.6 мм |
| мін. діаметр електродів | 1.6 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Тип обладнання | Напівавтомат |
- Ціна: 11 178 ₴

