
Фарбопульт - SG-7575V (750Вт, 2,5мм) (FORTE)
- В наявності
- Код: 61-118797
2 551 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: фарбопультсклянка для вимірювання в'язкостіголка для прочистки соплаЩітка для чищення. Штрих код: 6922021188021. Напруга: 220В. Потужність: 750 Вт. Вага: 1.38 кг. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Джерело живлення: Мережа. Об'єм бака: 1000 мл. Матеріал контейнера: Пластик. Діаметр сопла: 2.5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 1.38 кг |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Комплектація | фарбопультсклянка для вимірювання в'язкостіголка для прочистки соплаЩітка для чищення |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Напруга | 220 В В |
| Об'єм бака | 1000 мл |
| Потужність | 750 Вт л. с. |
| Штрих код | 6922021188021 |
- Ціна: 2 551 ₴

