
Рубанок електричний- PL-82 (HAISSER)
- В наявності
- Код: 61-124320
3 284 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6990001243206. Потужність: 750 Вт. Вага: 3 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Довжина кабеля: 2 м. Клас інструменту: Професійний. Ключові особливості: Двостороння система видалення пилуРегулювання глибини різання до 3 мм11-позиційний регулятор глибиниРучка ергономічної формиПрактична підставка дозволяє стругати матеріал у статичному положенні. Напруга мережі: 220 В. Швидкість обертання барабана: 17000 об/хв. Глибина стругання: 3 мм. Ширина стругання: 82 мм. Пиловідведення: Так.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина стругання | 3 мм |
| Довжина кабеля | 2 м |
| Клас інструменту | Професійний |
| Ключові особливості | Двостороння система видалення пилуРегулювання глибини різання до 3 мм11-позиційний регулятор глибиниРучка ергономічної формиПрактична підставка дозволяє стругати матеріал у статичному положенні |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пиловідведення | Да |
| Потужність | 750 Вт л. с. |
| Тип живлення | Мережа |
| Швидкість обертання барабана | 17000 об/хв |
| Ширина стругання | 82 мм |
| Штрих код | 6990001243206 |
- Ціна: 3 284 ₴

