
Електролобзик (акум) - JS-210BCS (HAISSER)
- В наявності
- Код: 61-125301
4 373 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга: 18 В. Вага: 2.5 кг. Виробник: Haisser. живлення: Акумулятор. Частота ходу: 0-2300 хід/хв. Макс. глибина різання (дерево): 100 мм. Макс. глибина різання (сталь): 10 мм. Глибина різу: Сталь : 10 мм;дерево : 100 мм;кольорові метали : 16 мм.. Макс. глибина різання (кольорові метали): 16 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Вага | 2.5 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | Сталь : 10 мм;дерево : 100 мм;кольорові метали : 16 мм. |
| Макс. глибина різання (дерево) | 100 мм |
| Макс. глибина різання (кольорові метали) | 16 мм |
| Макс. глибина різання (сталь) | 10 мм |
| Напруга | 18 В В |
| Частота ходу | 0-2300 хід/хв |
- Ціна: 4 373 ₴

