
Електроточило - BG2055 (550Вт, 200мм) (FORTE)
- В наявності
- Код: 61-82149
2 785 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6902018205504. Вага: 8.6 кг. Потужність, Вт: 550 Вт. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 2950 об/хв. Зернистість: 36/60. Тип верстата: Точильний. Розмір кола: 200 х 16 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Тип верстата | Точильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Зернистість | 36/60 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 2950 об/хв об / хв |
| Потужність, Вт | 550 Вт |
| Розмір кола | 200 х 16 мм |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902018205504 |
- Ціна: 2 785 ₴

