
Дриль ударний - УД 950 РР NEW (950Вт) (СТАЛЬ)
- В наявності
- Код: 61-123614
1 653 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: - Дриль ударний- Рукоятка- Обмежувач глибини- Ключ- Інструкція з експлуатації- Гарантійний талон. Штрих код: 6902015075001. Кількість швидкостей: 1. Напруга: 220В. Потужність: 950 Вт. Вага: 2.4 кг. Кількість швидкостей: 1. Виробник: Сталь. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 0 - 3100 об/хв. Клас інструменту: Побутовий. Джерело живлення: Мережа. Діаметр патрона: 13 мм. Реверс: Так. Наявність підсвічування: Ні. Регулювання швидкості обертання: Так. Ударний режим: Так. Патрон: Ключовий. Країна виробник: Китай. Макс. діаметр свердління бетону: 16 мм. Макс. діаметр свердління дерева: 40 мм. Макс. діаметр свердління сталі: 14 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Дриль ударний- Рукоятка- Обмежувач глибини- Ключ- Інструкція з експлуатації- Гарантійний талон |
| Кількість оборотів | 0 - 3100 об/хв об / хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. діаметр свердління бетону | 16 мм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 40 мм |
| Макс. діаметр свердління сталі | 14 мм |
| Напруга | 220 В В |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Патрон | Ключовий |
| Потужність | 950 Вт л. с. |
| Регулювання швидкості обертання | Да |
| Штрих код | 6902015075001 |
- Ціна: 1 653 ₴

