
Пила торцювальна - MS-210 (1.4кВт, 210мм) (FORTE)
- В наявності
- Код: 61-77399
5 695 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6902018142106. Потужність: 1400 Вт. Вага: 7 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Пила торцювальна. Кількість оборотів: 5000 об/хв. Клас інструменту: Напівпрофесійний. Діаметр диска: 210 мм. Діаметр посадкового отвору: 30 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр диска | 210 мм |
| Клас інструменту | Напівпрофесійний |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 5000 об/хв об / хв |
| Потужність | 1400 Вт л. с. |
| Тип | Пила торцювальна |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902018142106 |
- Ціна: 5 695 ₴

