
Балон газовий побутовий 50л, Китай (WERK)
- В наявності
- Код: 61-125059
5 703 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робоча температура: -40 + 60°C. Виробник: Werk. Матеріал: HP295 +Q235 Сталь. Об `єм: 48 л. Вага циліндра: 19 кг. Наповнення: 20 кг. Випробувальний тиск: 3.0 МПа. Зовнішній діаметр: 300 мм. Номінальна товщина: 2.5 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага циліндра | 19 кг |
| Випробувальний тиск | 3.0 МПа |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Матеріал | HP295 +Q235 Сталь |
| Наповнення | 20 кг |
| Номінальна товщина | 2.5 мм |
| Об `єм | 48 л |
| Робоча температура | -40 + 60°C |
- Ціна: 5 703 ₴

