
Компресор - BM-2T50N (NEW) (WERK)
- В наявності
- Код: 61-60512
8 055 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: - Компресор- Колесо пластикове - 2 шт- Фіксатор колеса пластиковий - 2 шт- Ніжка гумова - 1 шт- Для кріплення ніжки (1 болт, 2 шайби, 1 гайка) - 2 шт- Фільтр повітряний у пластиковому корпусі - 1 шт- Сопун картера пластиковий - 1 шт- Інструкція - Гарантійний талон. Штрих код: 6900167054400. Продуктивність: 200 л/хв. Напруга: 220В. Потужність: 1500 Вт. Охолодження: Повітряне. Вага: 24 кг. Тип компресора: Поршневий. Тип живлення: Мережа. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 2850 об/хв. Габарити: 675х310х705 мм. тип приводу: Прямий. Кількість фаз: 1. Тиск: 8 бар. Формфактор: Пересувний. Об'єм ресивера: 50 л. Частота напруги: 50 Гц. Розташування ресивера: Горизонтальне. Кількість циліндрів / сходів: 1/1.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 24 кг |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 675х310х705 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 2850 об/хв об / хв |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість циліндрів / сходів | 1/1 |
| Напруга | 220 В В |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 1500 Вт л. с. |
| Продуктивність | 200 л/хв |
| Розташування ресивера | Горизонтальне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип компресора | Поршневий |
| Тиск | 8 бар |
| Формфактор | Пересувний |
| Частота пружності | 50 Гц |
| Штрих код | 6900167054400 |
| Тип привода | Прямий |
- Ціна: 8 055 ₴

