
Компресор - BMW-50 (WERK)
- В наявності
- Код: 61-75606
8 515 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: - Компресор- Інструкція- Гарантійний талон. Штрих код: 6902018500012. Продуктивність: 200 л/хв. Потужність: 1500 Вт. Охолодження: Повітряне. Вага: 26 кг. Тип компресора: Поршневий. Тип живлення: Мережа. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 2850 об/хв. Габарити: 770 x 330 x 720 мм. Кількість фаз: 1. Тиск: 8 бар. Формфактор: Пересувний. Об'єм ресивера: 50 л. Розташування ресивера: Горизонтальне.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 26 кг |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 770 x 330 x 720 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Комплектація | - Компресор- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 2850 об/хв об / хв |
| Кількість фаз | 1 |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 1500 Вт л. с. |
| Продуктивність | 200 л/хв |
| Розташування ресивера | Горизонтальне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип компресора | Поршневий |
| Тиск | 8 бар |
| Формфактор | Пересувний |
| Штрих код | 6902018500012 |
- Ціна: 8 515 ₴

