
Верстат для заточування ланцюга - СТЗ-100 (FORTE)
- В наявності
- Код: 61-38468
1 971 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6915588111007. Потужність, Вт: 550 Вт. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 6300 об/хв. Товщина кола: 3.2 мм. Діаметр посадкового отвору: 10 мм. Тип верстата: Заточний. Вид інструменту, що обробляється: Для ланцюгів. Розмір кола: 100 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Діаметр посадкового отвору | 10 мм |
| Тип верстата | Заточний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид інструменту, що обробляється | Для ланцюгів |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 6300 об/хв об / хв |
| Потужність, Вт | 550 Вт |
| Розмір кола | 100 мм |
| Тип живлення | Мережа |
| Товщина кола | 3.2 мм |
| Штрих код | 6915588111007 |
- Ціна: 1 971 ₴

