
Культиватор до мотокоси - YK-W004-26 (FORTE)
- В наявності
- Код: 61-108932
1 567 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумісність: Діаметр штанги 26 мм. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 14 днів. Інструмент: Культиватор для мотокоси. Тип культиватора: Вертикальний. Ширина культивації: 300 мм. Глибина культивації: 150 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Культиватор для мотокоси |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина культивації | 150 мм |
| Країна походження | Китай |
| Сумісність | Діаметр штанги 26 мм |
| Тип культиватора | Вертикальний |
| Ширина культивації | 300 мм |
- Ціна: 1 567 ₴

