
Тример електричний - ЕМК-1600S (FORTE)
- В наявності
- Код: 61-54652
4 157 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність: 1600 Вт. Вага: 6 кг. Ручка: Велосипедного типу. Виробник: Forte. Діаметр волосіні: 1.6 мм. Швидкість обертання валу: 7500 об/мин. Країна виробник: Китай. Ширина косіння: 420 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 1.6 мм |
| Потужність | 1600 Вт л. с. |
| Ручка | Велосипедного типу |
| Швидкість обертання вала | 7500 об./хв |
| Ширина косіння | 420 мм |
- Ціна: 4 157 ₴

