
Кормоподрібнювач - МЛИН-2 (МЛИН-ОК)
- В наявності
- Код: 61-36674
4 317 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: 4 сита, діаметрами : 2, 3, 4, 5 мм. Штрих код: 6915588170028. Продуктивність: Переробка зернових : 180 кг/год. Потужність: 1800 Вт. Вага: 21.3 кг. Виробник: Млин-ОК. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 400х295х750 мм. Клас інструменту: Побутовий. Продукція переробки: Зерно, рис, горох, арахіс, ячмінь.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Млин-ОК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 400х295х750 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | 4 сита, діаметрами : 2, 3, 4, 5 мм |
| Країна походження | Китай |
| Потужність | 1800 Вт л. с. |
| Продуктивність | Переробка зернових : 180 кг/год |
| Продукція переробки | Зерно, рис, горох, арахіс, ячмінь |
| Штрих код | 6915588170028 |
- Ціна: 4 317 ₴

