
Кормоподрібнювач - МЛИН-1 (МЛИН-ОК)
- В наявності
- Код: 61-36673
3 339 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: 4 сита, діаметрами : 2, 3, 4, 5 мм. Штрих код: 6915588170011. Продуктивність: Переробка коренеплодів : 570 кг/год Переробка фруктів та овочів : 670 кг/год Переробка зернових : 180 кг/год. Потужність: 1800 Вт. Вага: 22 кг. Додатково: Обмотка двигуна : Мідна. Виробник: Млин-ОК. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 450х295х750 мм. Клас інструменту: Побутовий. Місткість бункера: 5 л. Продукція переробки: Зерно, овочі, коренеплоди.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Млин-ОК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 450х295х750 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Обмотка двигуна : Мідна |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | 4 сита, діаметрами : 2, 3, 4, 5 мм |
| Країна походження | Китай |
| Місткість бункера | 5 л |
| Потужність | 1800 Вт л. с. |
| Продуктивність | Переробка коренеплодів : 570 кг/год Переробка фруктів та овочів : 670 кг/год Переробка зернових : 180 кг/год |
| Продукція переробки | Зерно, овочі, коренеплоди |
| Штрих код | 6915588170011 |
- Ціна: 3 339 ₴

