
Кормоподрібнювач - МЛИН-8 (МЛИН-ОК)
- В наявності
- Код: 61-77553
5 022 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6915588170080. Продуктивність: Переробка фруктів та овочів : 670 кг/год Переробка зернових : 180 кг/год. Потужність: 2500 Вт. Вага: 23.4 кг. Додатково: Обмотка двигуна : Мідна. Виробник: Млин-ОК. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 400 х 295 х 750 мм. Клас інструменту: Побутовий. Оберти двигуна: 2800 об/хв. Продукція переробки: Зерно. овочі, коренеплоди.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Млин-ОК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 400 х 295 х 750 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Обмотка двигуна : Мідна |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Країна походження | Китай |
| Оберти двигуна | 2800 об/хв об/хв |
| Потужність | 2500 Вт л. с. |
| Продуктивність | Переробка фруктів та овочів : 670 кг/год Переробка зернових : 180 кг/год |
| Продукція переробки | Зерно. овочі, коренеплоди |
| Штрих код | 6915588170080 |
- Ціна: 5 022 ₴

