
Газонокосарка Бензинова - А400 (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-63743
9 189 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: Ширина скошування 400 мм. Продуктивність: 3 к.с.. Потужність: 3,5 к.с.. Травозбірник: 40 л.. Висота скошування: 20-60 мм. Ширина захоплення: 400 мм. Вага: 19.7 кг. Об'єм двигуна: 99 см.куб. Швидкість обертання валу: 3000 об/хв. Мульчування: Так. Боковий викид трави: ні. Задній викид трави: так.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Мульчування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Боковий викид трави | Немає |
| Висота скошування | 20-60 мм мм |
| Висота, мм | 525 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина, мм | 720 |
| Задній викид трави | Да |
| Об'єм двигуна | 99 см. куб. см |
| Опис характеристики | Ширина скошування 400 мм |
| Потужність | 3,5 к.с. л. с. |
| Продуктивність | 3 к.с. |
| Травозбірник | 40 л. |
| Швидкість обертання вала | 3000 об/хв |
| Ширина захоплення | 400 мм |
| Ширина, мм | 430 |
- Ціна: 9 189 ₴

