
Газонокосарка Електрична - EM-6123A (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-63746
6 448 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: Ширина скошування 380 мм. Комплектація: - Газонокосарка- Інструкція- Гарантійний талон. Штрих код: 6922024261233. Потужність: 1700 Вт. Травозбірник: 50 л. Висота скошування: 25 - 65 мм. Ширина захоплення: 380 мм. Вага: 12.6 кг. Конструкція: Несамохідна. Матеріал корпуса: Пластик. Тип живлення: Мережа. Додатково: Асинхронний двигун Великі колеса 6""/8"" Прямий привід. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Клас інструменту: Побутовий. Місткість травозбірника: 50 л. Система стрижки: Роторна. Кількість рівнів висоти скошування: 5. Регулювання висоти стрижки: Так. Мульчування: Ні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Мульчування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота скошування | 25 - 65 мм мм |
| Висота, мм | 440 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 660 |
| Додатково | Асинхронний двигун Великі колеса 6""/8"" Прямий привід |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Газонокосарка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Конструкція | Несамохідна |
| Країна походження | Китай |
| Кількість рівнів висоти скошування | 5 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Місткість травозбірника | 50 л |
| Опис характеристики | Ширина скошування 380 мм |
| Потужність | 1700 Вт л. с. |
| Регулювання висоти стрижки | Да |
| Система стриження | Роторна |
| Тип живлення | Мережа |
| Травозбірник | 50 л |
| Ширина захоплення | 380 мм |
| Ширина, мм | 335 |
| Штрих код | 6922024261233 |
- Ціна: 6 448 ₴

