
Насос занурювальний - SPD-10H (750Вт, 225л/хв) (WERK)
- В наявності
- Код: 61-47275
2 597 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: Вес 5.5 кг. Комплектація: - Насос - Три насадки діаметром 1". Штрих код: 6900111119339. Продуктивність: 225 л/мин. Напруга: 220В. Потужність: 750 Вт. Вага: 5.5 кг. Матеріал корпуса: пластик. Мощность всасывания, Вт: 750 Вт. Тип насосу: дренажный для грязной воды. Натиск: 10м максимум. Матеріал виготовлення: Пластик. Тип живлення: Мережа. Додатково: Поплавковий вимикач. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 340 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 160 |
| Додатково | Поплавковий вимикач |
| Комплектація | - Насос - Три насадки діаметром 1" |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Потужність всмоктування, Вт | 750 Вт |
| Напруга | 220 В В |
| Натиск | 10 м максимум |
| Опис характеристики | Вага 5.5 кг |
| Потужність | 750 Вт л. с. |
| Продуктивність | 225 л/хв |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип насоса | дренажний для брудної води |
| Ширина, мм | 220 |
| Штрих код | 6900111119339 |
- Ціна: 2 597 ₴

