
Насос занурювальний - SP-8H (400Вт, 100л/хв) (WERK)
- В наявності
- Код: 61-47274
1 657 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: - Насос - Три насадки діаметром 1". Штрих код: 6903336333535. Продуктивність: 100 л/хв. Напруга: 220В. Потужність: 400 Вт. Вага: 4.3 кг. Матеріал виготовлення: Пластик. Тип живлення: Мережа. Додатково: Поплавковий вимикач. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 4.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Поплавковий вимикач |
| Комплектація | - Насос - Три насадки діаметром 1" |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Напруга | 220 В В |
| Потужність | 400 Вт л. с. |
| Продуктивність | 100 л/хв |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6903336333535 |
- Ціна: 1 657 ₴

