
Стрем'янка металева - 406 (6 сх., синя) (WORK'S)
- В наявності
- Код: 61-63273
1 721 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 4823053301902. Вага: 7 кг. Додатково: Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини. Товщина профілю становить до 1 мм. Порошкове покриття стійке до пошкоджень.. Виробник: Works. Країна походження: Україна. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Метал. Тип сходів: Драбина. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 6. Робоча висота: 350 см. Висота до платформи драбини: 125 см. Ширина опори: 45 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг кг |
| Висота до платформи драбини | 125 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини. Товщина профілю становить до 1 мм. Порошкове покриття стійке до пошкоджень. |
| Країна походження | Україна |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість щаблів | 6 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Робоча висота | 350 см |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 45 см |
| Штрих код | 4823053301902 |
- Ціна: 1 721 ₴

