
Стрем'янка металева - LFD106TB (3сх) (FORTE)
- В наявності
- Код: 61-31888
1 806 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6934025252523. Вага: 5.6 кг. Додатково: Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Метал. Тип сходів: Драбина. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 3. Робоча висота: 280 см. Висота до платформи драбини: 70 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 109 см. Ширина опори: 35 см. Макс. вантажопідйомність: 120 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 5.6 кг |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи драбини | 70 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 109 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини |
| Країна походження | Китай |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість щаблів | 3 |
| Макс. вантажопідйомність | 120 кг |
| Робоча висота | 280 см |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 35 см |
| Штрих код | 69340252523 |
- Ціна: 1 806 ₴

