
Стрем'янка металева - LFD156TB (5сх) (FORTE)
- В наявності
- Код: 61-94258
2 527 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 2000963130286. Вага: 7.9 кг. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Кількість ступенів: 5. Висота сходів: 155 см. Висота до платформи драбини: 125 см. Макс. вантажопідйомність: 120 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 7.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи драбини | 125 см |
| Висота сходів | 155 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість щаблів | 5 |
| Макс. вантажопідйомність | 120 кг |
| Штрих код | 2000963130286 |
- Ціна: 2 527 ₴

